בדיקות תקופתיות

בדיקות חשמל תקופתיות הן הכרחיות בכל מבני תעשייה, מסחר ואף נחוצות ביותר במגזר הפרטי בייחוד בבתי קרקע ומגדלי דירות פרטיים. בדיקות חשמל תקופתיות מבוצעות אך ורק על ידי קבלני חשמל מורשים. אנו ברוני וגיא עבודות חשמל מבצעים בדיקות תקופתיות על פי התקנים והוראות החוק הישראלי וכן על פי תקנים בינלאומיים מחמירים ביותר. בדיקות תקופתיות מבטיחות לכם שקט והנאה ממערכת החשמל בכך שניתן לצפות מראש תקלות עתידיות, בלאי של ציוד חשמלי, עמידות בפני מזגי אוויר ועוד. מעבר לכך שבמקרים מסוימים כגון הגשת בקשה לרישיון עסק ודוגמאות נוספות יש צורך בבדיקה ואישור, גם במקרים בהם אנו רוצים שקט נפשי ממערכת החשמל שלנו ניתן להזמין בדיקות למערכת החשמל או ארונות החשמל או כל דבר אחר.

אנו ברוני וגיא עבודות חשמל יודעים לאתר תקלות והיתכנות של תקלות טרם הופעתן ולדעת לזהות בלאי של ציוד ומערכות, ארונות חשמל, תאורה ועוד. קודם כל יש לוודא שהציוד קיים בשלמותו ואינו ניזוק בצורה פיזית כתוצאה מפגיעה ישירה, מזגי אוויר, שריפה, או כל דבר אחר. לאחר מכן יש לוודא את תקינות התשתיות, התאורה והמערכות הגדולות. לאחר כל אלה אנו עוברים בקפידה על כל חלק בארונות החשמל והתשתית כדי לוודא שאכן הכל תקין ועמיד בפני תקלות צפויות עתידיות שניתן למנוע ובאם הכל נמצא תקין ניתן למסור את האישור שהכל אכן נמצא תקין. במידה ונמצאו אי אילו ליקויים, אנו נדע קודם כל לאתר אותם, לאחר מכן לתקן ולהחליף את החלקים התקולים או הבלויים ולבדוק שוב שאכן כל המערכת עומדת בשלמותה במצב בו נוכל לאשר לכם שקט והנאה מהמערכת.

רוני וגיא עבודות חשמל הם בעלי ניסיון של מעל לשני עשורים בבדיקות חשמל תקופתיות ובבדיקת מערכות חשמליות בכלל. נשמח לענות לשאלותיכם בטלפון, לתת ייעוץ חינם ובתהליך העבודה כמובן נשתף אתכם בשקיפות מלאה לאורך כל הדרך על מנת למסור לכם תוצאה לשביעות רצונכם.