דיור מוגן בירושלים – הפתרון לשקט שלכם

דיור מוגן הפך לשומר על איכות החיים לה זקוקים בגיל השלישי מפני שהוא נותן לקשיש תחושת ביטחון ברמה החברתית והאישית שלה זקוק כאדם עצמאי. בדיור המוגן הפך בשנים האחרונות בארץ ישראל למבוקש משנים קודמות בעקבות עלייה בתוחלת החיים, במיוחד דיור מוגן בירושלים עיר הקודש, שכן זו היא עיר קדושה לעם היהודי בפרט ולשלושת הדתות בכלל. טובי העיר הוא דיור מוגן בירושלים שמעניק למתגורר בו שירותים חיוניים לחייו ועוטף את המתגורר בחום, אהבה, הקשבה ודאגה להם זקוק במיוחד בשנים אלו של חייו.

 

מרבית הדיירים הבוחרים להתגורר בדיור מוגן בירושלים בשל ביטחון חברתי, שכן בגלל שאנשים מתבגרים וילדיהם עסוקים בפיתוח עתידם וחייהם האישיים לפעמים זונחים את הקשישים ואלה מגיעים לחיי בדידות. כך לצערנו קשישים רבים נופלים לדיכאון ובדידות קשה אשר לעתים קרובות משתלטת על חייהם ומדרדרת את מצבם הנפשי והפיזי.

טובי העיר, דיור מוגן בירושלים דואג לשלב את הקשישים יחדיו, שיכירו אחד את השני ויהנו זה מחברתו של זה, יוכלו לשתף סיפורים וחוויות, להתייעץ ולקבל שירות וכמובן הדובדבן שבקצפת, ליהנות בכבוד מגיל הזהב שלהם.

 

המעבר אל דיור מוגן בירושלים הינה סוגיה מורכבת שכן יש לה מספר היבטים אישיים וכלליים, על פיהם יש לקחת החלטה בהתחשב במצב הכלכלי, הצרכים והאופי של הקשיש, אם הוא עצמאי ויכול להסתדר לבד או שהוא סיעודי וזקוק להשגחה עזרה מתמדת, אם הקשיש מעדיך להישאר בסביבה המוכרת שלו או שמעדיף להתגורר קרוב לילדיו, מה הצרכים והציפיות שלו ממשך שהותו בדיור המוגן והאם יסופקו אלה על ידי הדיור המוגן אותו אתם בוחרים.

 

הדיור המוגן דואג לספק את צרכיהם היומיומיים של הקשישים וכן לדאוג להם באופן אישי ולתת יחס חם ומכבד לכל אחד מהדיירים, כמו כן עוזר להם בכל צריכהם הבסיסיים כמו מזון, בטחון ושמירה, ניקיון, שירותי רפואה, חום וביתיות, העיצוב היפה והיוקרתי של טובי העיר דיור מוגן בירושלים. כמו כן גם דואג למלא את חייהם של הדיירים בתרבות פנאי איכותי הכוללת פעילויות מגוונות כמו חוגים, פעילות ספורטיבית מותאמת, יצירה, קונצרטים, חוגים, הרצאות, טיולים ועוד.

הדייר כאמור נהנה מאבטחה 24 שעות והוא בוחר מתי הוא יוצא מהדיור המוגן בירושלים ומי נכנס לבקר אותו, ובכללי נמצא במקום בטוח בו יקיריו יכולים להיות בטוחים שהוא נמצא במקום שדואג לו, שומר עליו, מבצע ביקורות ומעקב אחר מצבו וכמובן הכי חשוב, תמיד שם בשבילו.

 

טובי העיר הוא דיור מוגן בירושלים, אם אתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על המקום אתם מוזמנים לבדוק ולהתרשם באתר האינטרנט שלנו בכתובת https://www.tovei.co.il/ 

 

טובי העיר - בית לגיל השלישי

הלובי של טובי העיר

טובי העיר חדר אוכל

חדר האוכל בטובי העיר