הכלב שלכם רוצה יותר: פנסיון לכלב, כיצד מוצאים מקום איכותי?

זה כבר מעל לכל ספק, כי לכלב שלכם מגיע יותר. זו הסיבה, כי כאשר אתם מתכננים לצאת לכמה ימים לנופש או שאתם מתכוונים להיעדר מספר ימים מהבית, תהיו מעוניינים כי הכלב שלכם ישהה במקום בטוח שיקבל את כל מה שהוא זקוק לו וזה פנסיון לכלבים איכותי עם כל הטיפול המסור. שימו לב לניקיון התאים והניקיון הכללי של הפנסיון, מה שיקנה לכם את הרושם הראשוני. שאלו את בעל הפנסיון לגבי הפעילות הגופנית של כלבים, למשל כמה פעמים ביום הכלבים יוצאים לטיול. גם לגבי מיזוג אוויר בימי הקיץ, וודאו כי לכלבים יש את התנאים הטובים ביותר, על מנת שלא יסבלו מחום בקיץ או מקור בימי החורף.

פנסיון לכלבים עם התנאים האידיאליים ביותר

מומלץ שלא לשנות לכלב את המזון שהוא אוכל וחשוב כי תביאו לו את האוכל שהוא גיל אליו מהבית. אם הכלב שלכם רגיל לאכול אוכל רפואי מאי אילו שהן סיבות, דאגו להביא לו אוכל .
בררו אם ישנם שירותים נוספים בפנסיון, כמו מאלף כלבים, שירות של ווטרינר, טיפוח הכלב וכדומה. שימו לב לקריטריונים של פנסיון לכלבים למשל אם הכלבים מחוסנים ואם ם מקפידים כי כל כלב עבר חיסון של שעלת המכלאות. פנסיון אשר מיועד לשהייה של כלבים, חייב שתהיה בו הדברה נגד מזיקים כגון פרעושים וקרציות. ישנם פנסיונים לכלבים, אשר מיידעים את הבעלים בכל יום מה מצב הכלב ואפילו שולחים תמונות באמצעות הטלפון החכם.

סיור מוקדם בפנסיון לכלבים יעניק לכם תמונה כוללת

אם תסיירו בכמה פנסיונים לכלבים, תקבלו תמונה כוללת לגבי הטיפול ותנאי התחזוקה של פנסיון לכלב.
בקשו לראות כלבים השוהים בפנסיון ושימו לב, כיצד מטפל הצוות בכלבים השוהים במקום.
יש להתאים את הפנסיון לפי אופי הכלב, למשל אם הכלב שלכם אוהב תנאי בית, בחרו פנסיון ביתי לכלבים שאין בו הרבה כלבים, מה שיקל את שהותו בפנסיון. העדיפו פנסיון עם מספר מצומצם של כלבים, על מנת שהכלב לא יחוש מאוים. אם אינכם מעדיפים תאים לכלבים, חפשו פנסיון שאינו מחזיק בתאים, כי אם פנסיון קטן שלכלב שלכם יהיה טיפול ויחס אישי.

פנסיון לכלב – כי גם לכלבכם מותר ליהנות מנופש

חשבו כי גם לכלבכם מגיע נופש ובהחלט תוכלו ליישם זאת, אם תדאגו לו באמצעות פנסיון לכלב מרווח ונקי, עם טיפול מסור של צוות מטפלים מנוסה ומקצועי. דאגו לטיפול של הכלב נגד פרעושים וקרציות, לפני שתשלחו אותו אל פנסיון לכלב.
קיימים פנסיונים לכלבים ברמה של בתי מלון, אולי כדאי לשקול גם את האופציה הזו, היות ולכלבכם מגיע את הטוב ביותר.

 

מאמרים נוספים