מחפשים מקום מקצועי להתקנת דקים?

הבנתם את הערך של חיפוי, ריצוף ועוד עם דק טבעי. המראה היוקרתי, התחושה הנעימה והטבעית והחמימה שדק יכול להעניק לכל בית, עד כמה זה נראה פשוט טוב ונכון כמעט בכל מצב ובכל דירה. איך זה יכול לשדרג כל מבנה ממש לא משנה מאיזה סוג והחלטתם שאתם הולכים על זה.

אז אם עשיתם מספיק שיעורי בית הבנתם שהתקנת דק, זה לא בדיוק ריצוף או חיפוי רגיל ונדרשים תשתיות כאלה ואחרות לא רק כדי שהתוצאה תהיה מושלמת. זה הברור מאליו.

החלטתם שאתם הולכים על התקנת דקים וההשקעה היפיפה הזאת אתם רוצים שתראה טוב לשנים רבות, אז רצוי שהיא תותקן נכון, כי כשמדובר בהתקנת דקים חייבים מקצועיות וידע, הכלים וההכשרה הנכונה לביצוע עבודה מדויקת.

רושאר, היא חברה המתמחה בהתקנת דקים, מכל סוג.

אכן נדרשים כלים מסוימים כדי להתקין דק בדרך האולטימטיבית, זה לא אותו דבר כמו ריצוף או חיפוי רגיל, התקנת הדק יש לה משמעות לא רק עיצובית, יש לה משמעות של עמידות עם השנים, אם היא הותקנה נכון.

בעל מקצוע שבקיא ברזי המקצוע יודע גם להתאים את סוג העץ ולתאר את תכונותיו ומאפייניו גם ביחס למקום שממנו הגיע, היכן צמח העץ שממנו לימים נוסר הדק ואיך יתמודד עם אקלים כזה או אחר. יש הבדל מהותי בבית שנמצא באיזור עם לחות גבוהה יותר ליד הים למשל כנגד מדבר.  האם זה בית שמחבק בעלי חיים ויש בו תנועה גדולה של צעדים או בית יותר סולידי שמרוכז ביושבי הבית בלבד. יותר ידע, יותר נתונים יותר דיוק בייעוץ מה להתאים. 

התקנת דקים זה לא רק מבנה יפה זה הרבה מעבר לזה, זה בית עם אופי מסוים וככל שהמקצועיות יותר גבוהה ככה שביעות הרצון של הלקוחות תהיה גבוהה יותר כתוצאה מהאפיון הניתוח וכמובן שהידע המקצועי הסופי של בעל המקצוע עצמו שיבצע את ההתקנה בשלב הסופי.

אצלנו ברושאר מחזיקים רק אנשי מקצוע מיומנים, ונשמח לכוון אתכם לתוצאה הטובה ביותר למען שביעות רצונכם.

נשמח לייעץ לכם ולענות על כל שאלה.

צוות רושאר