5 טיפים לבחירת רב לחתונה המושלם

מתחתנים? המון מזל טוב לכם! עכשיו הגיע הזמן לבחור רב לחתונה, הכנו לכם 5 טיפים מעולים על מנת שתוכלו לבחור רב לחתונה שיתאים לכם, בצורה הטובה ביותר. 

 

טיפ ראשון, אופי החתונה – אם רוב האורחים בחתונה הם צעירים, ואתם רוצים לשמור על אווירה צעירה וקלילה, ייתכן והבאת רב לחתונה צעיר תהיה הפתרון הכי טוב בשבילכם. רב צעיר ידאג להשתלב באווירה ולהתאים את עצמו לסביבה הצעירה, ולערוך חתונה כדת משה וישראל אשר מתאימה גם לקהל הצעיר, על מנת שיותר יתחברו לחתונה. לעומת זאת, אם האורחים בחתונה מעורבבים צעירים ומבוגרים, רב ותיק בהחלט יעשה את העבודה, שכן לרב ותיק יש יותר חתונות באוסף ולו את הניסיון הרב על מנת לארגן לכם חופה מרגשת ומהנה, שגם צעירים וגם מבוגרים יתחברו אליה. רב ותיק היא הבחירה האהובה על הישראלים, שכן כך הם מרגישים יותר בטוחים ושהרב יודע מה הוא עושה.

 

טיפ שני, רב לחתונה עם המלצות – כאשר אין לכם מושג באיזה רב לבחור, חשוב לקרוא המלצות, לרב ותיק עם חתונות עבר רבות יהיו יותר המלצות לרוב, וכך על ידי ההמלצות אתם יודעים איך הוא יתפקד באירוע שלכם וזה יתן לכם עוד ביטחון, כך תדעו שכשאתם מזמינים את הרב לאירוע שלכם, ישנם זוגות רבים שהוא חיתן אותם, והוא יודע בדיוק מה לעשות.

 

טיפ שלישי, רב מזמר או בדרן – בחתונות של היום ישנם סוגים שונים של רבנים, אתם תחליטו איזה רב יותר מתאים שיהיה בחתונה שלכם. רב בדרן ידאג להרים את האווירה ולשתף את הקהל בפעילות, כך כולם יצחקו ויותר יאהבו את האירוע. בנוסף לרב הבדרן יש בדיחות טובות שדרכם יוכל לחבר גם את אלו שפחות קרובים לתורה, וכך כולם נהנים ומשמחים חתן וכלה בחתונה כדת משה וישראל. בנוסף לכך יש גם רב מזמר, אשר הרב ידאג לשיר בחופה ולהפוך את הטקס למרגש מאוד. תמיד כיף לשמוע רב לחתונה מזמר את הפסוקים היפים של התורה, וזה בהחלט מספק פתרון מצוין גם לחתונה טיבין ותקילין וגם לתשומת הלב וההנאה של הקהל.

 

טיפ רביעי, רב לחתונה המתאים למגזר היהודי שלכם – אם אתם מזרחים, אולי תעדיפו לקחת רב ספרדי שמכיר יותר את התרבות שלכם ואם אתם אשכנזים, אולי תעדיפו יותר רב אשכנזי שמכיר יותר את התרבות שלכם, כך החתונה שלכם תתבצע בצורה המתאימה ביותר לעדה שלכם.

 

טיפ חמישי, רב לחתונה המתאים ללב שלכם – הכי חשוב כאשר אתם בוחרים רב לחתונה, זה לקרוא על שירותם של כמה רבנים ולבחור איזה רב הכי מתאים לכם והכי נכנס לכם ללב, כך תוכלו לדעת שעשיתם את הבחירה בלב שלם.

 

אז אם אתם מחפשים רב לחתונה שלכם, הרב עקיבא הוא רב בעל ניסיון עתיר שנים ובעל חופות רבות מאחוריו, אתם מוזמנים להיכנס כעת לאתר ולהשאיר את הפרטים שלכם, הרב ישמח לחזור אליכם בהקדם. אז היכנסו כעת לאתר וצרו קשר עם הרב עוד היום