דיור מוגן יוקרתי – הבית שלכם

בית, מה מגדיר את המילה הזאת? יש שיר שאומר שהבית הוא היכן שאני מניח את הכובע שלי. 

יחד עם זאת מתוך נקודת הנחה שמרבית האנשים הם פחות הרפתקנים מהתחושה שהמשפט הזה מעניק, בית בעצם זה המקום בו האדם מרגיש בטוח ונוח להיות הוא עצמו בפיג'מה שלו, המקום אליו הוא חפץ להגיע ולשהות בו בזמן המנוחה שלו ולהעביר שם את ימיו.

בית זה מקום מפלט, ורצוי שיהיה כמה שיותר נוח ומתאים לאווירה של הדייר. 

כשאדם מתבגר ומגיע לגיל מסוים הבית עשוי להרגיש קצת גדול ובודד גם אם הילדים והנכדים מגיעים לעיתים קרובות, לעיתים לאדם הבוגר מתחשק יותר פעילויות חברתיות עם בני גילו וקצת קשה לו עם הבדידות. הבדידות וחוסר הפעילות מובילים פעמים רבות למצב שבו למבוגר אין מה לעשות וזה גורם לו לבעיות של נדודי שינה ודכאון.

לא לכל אחד הפריבליגיה להעסיק את ההורים שהתבגרו, ולהיות שם כל הזמן למענם, ולא כל מבוגר ירצה חברה, לפעמים נוח להם השקט שלהם. יחד עם זאת, ברגע שיש פעילות שמתסיסה את החיים, גם אלה שיותר אוהבים שקט קמים לחיים ונעשים יותר חיוניים ופעילים.

לא כל דיור מוגן יכול לספק את החוויות המעשירות שניתן לקבל בחוגים האלה. דיור מוגן יוקרתי יספק את החוגים הנכונים והחברה הנכונה, וגם את קהל היעד המתאים. זה נורא חשוב מכנים משותפים ולהקהיל את האדם עם חברה שמתאימה למאפיינים שלו.

דיור מוגן יוקרתי, יספק את הנדרש, הן ברמה הרפואית קודם כל, פיקוח רפואי כשאין מה לעשות הוא נדרש בקבוצות הגיל השלישי. 

הן ברמת הפיקוח החברתי, שזה אומר להתאים תכונות כמו דת, רמה דתית של אדם היא ממש קריטית, ומהווה חלק יקר מההתעסקות היום יומית אם אדם דתי במדרגה כזאת או אחרת. 

האם האדם הוא בתוך מערכת זוגית, מדובר בעצם בחדר לזוג שדורש משהו אחד מול אלמנים ואלמנות לצד גרושים, אנשים שחיים לבד הם דורשים משהו שונה לחלוטין. 

אוכל משובח, ולא רק כדי להזין את הגוף. 

חוגים שרלוונטים לזוגות או יחידים. דיור מוגן בירושלים יקח בחשבון את כל הפרמטרים ויתן מענה לכל מה שנזקק ודרוש לו הדייר.