המדריך המושלם לחיפוי קירות בעץ – לכל מקום שתבחרו

 

חיפוי קירות בעץ היא תופעה חמה במיוחד בכל הנוגע בעיצוב הבית. התופעה הגיעה במקור מארצות רחוקות ומתקדמות במערב בהן קר נורא בחורף, ושם מתקינים חיפוי קירות בעץ כדי שישמשו כמבודד מהקור המקפיא שבחוץ. בישראל ניתן להבחין בתופעה הולכת ומתרחבת בשל מספר סיבות, ביניהן, העץ כאמור עוזר לבידוד, לכן במידה מסוימת עוזר לחסוך בקירור וחימום הבית ובכך מאפשר לנו להשתמש פחות בחשמל, אז אם אתם חסידים של שמירה על איכות הסביבה, אתם תאהבו חיפוי קירות בעץ, שכן על ידי השימוש המופחת בחשמל, כך בתי תעשייה ייצרו פחות פסולת מזהמת, אבק, עשן וגזים רעילים אותם בסופו של דבר כולנו נושמים.

חיפוי קירות בעץ מעניק לביתנו טאצ' חמים וביתי, שכן העץ החום הוא בעל אופי משל עצמו, ובמיוחד ניתן לראות אותו בבתים מודרניים וחדשים שכן עיצוב הפנים שלהם נושק יותר לכיוון המודרני והקר, וכן העץ מוסיף אופי ומסייע ליצור בלאנס ואיזון בין החדש והחד לבין העץ החמים, הנעים והביתי. וכמו כן, בתים פרטיים רבים בוחרים להתקין את החיפוי על מנת לתת לביתם גוון חמים וכפרי יותר, ומלבד ההרגשה שהעץ נותן, הוא נותן גם חן רב לבית, ורבים האנשים המתקינים חיפוי קירות בעץ על קירות הבתים שלהם מבחוץ. זה בעצם אמירה שמראה את החוש בעיצוב ומושכת את העין לכיוון ההתפעלות.

אם אתם מרגישים שחסר לבית שלכם אופי מסוים, או שבניתם בית ורוצים יותר לחדד את התצוגה שלו, אתם יותר מאשר תשמחו להתקין בו את החיפוי, אשר מהוות כתוסף דקורטיבי ובו בעת מהוות שימוש רב בבידוד החוץ מהפנים, כך בקיץ החם של ישראל העץ ישמור על הבית נעים ובחורף הבית יהיה חמים יותר מאשר ללא העץ.

כמובן שלא נשים בצד את העובדה שחיפוי מעץ מילא בתים רבים בישראל בשנות השמונים והשבעים, אך לא נשכח כי החיפוי היה בסיסי ועשוי מפלטות של עץ אורן שפשוט הפך את הקירות לחתיכת עץ אחת מגושמת ללא כל עיצוב ולעתים לא תמיד היה לחיפוי מראה שכיף לראות. למזלנו החל בשנות האלפיים החלו לצאת מהקופסה העיצובים בכל הנוגע לחיפוי קירות בעץ, וכן התחילו לנסות עיצובים שונים ומודרנים. למזלנו העיצוב הלך והתפתח ועכשיו ניתן להשיג את העץ בשלל צבעים, דגמים, צורות וגדלים, ניתן להשיג גם רהיטים עם חיפוי כמו ארון לבן עם חיפוי עץ שמדגיש את הניגודיות בין לבן קר לעת חם, זאת הפכה להיות המילה האחרונה בעולם עיצוב הבית ועיצוב הפנים.

אם אתם רוצים חיפוי קירות מעץ, נשמח לעזור לכם. פנו אלינו https://www.roshar.co.il/ 

חיפוי קירות בעץ