התקנת עמודי תאורה

התקנת עמודי תאורה היא עבודה החייבת להתבצע על פי התקנים הישראלים והוראות החוק, יש לבצע אותם רק על ידי קבלני חשמל מורשים. עמודי תאורה משמשים אותנו במגוון רחב של מיקומים. ישנם עמודי התאורה המאירים לנו את הסביבה הציבורית כגון תאורת רחוב או כבישים המוזמנים בדרך כלל על ידי המועצה המקומית. ישנם עמודי תאורה המשמשים מגרשי ספורט, כגון מגרשי טניס, כדורסל ועוד. עמודי תאורה משמשים גם לשטחי חניה, שווקים ויש עוד מגוון רחב ואינסופי של מיקומים בהם נעשה שימוש בעמודי תאורה. המשותף לכולם הוא הצורך בהתקנה מקצועית ובעמוד תאורה שיעמוד למשך שנים ויהיה עמיד לנזקי טבע כגון רוחות וסופות חזקות במיוחד, גשמים ושמש קופחת במשך שנים. העמוד צריך להיות חזק ויציב וכמובן להאיר בצורה טובה את הסביבה שלו. כמו גם להיות מותקן היטב לאדמה ולאפשר גישה קלה לאנשי מקצוע המטפלים בו במקרה הצורך.

התקנת עמודי תאורה היא אחת מעבודות החשמל הנפוצות יותר המתבצעות על ידי קבלני חשמל מורשים וקבלני חשמל בעלי ניסיון של עשרות שנים יכולים להבטיח לכם שקט והנאה לשנים רבות. אנו ברוני וגיא עבודות חשמל ביצענו כבר אינספור התקנות מהסוג הזה ואנו יכולים להבטיח לכם עבודה ברמה הגבוהה ביותר, על פי התקנים הישראלים ועל פי תקנים בינלאומיים מחמירים ביותר המבטיחים לכם עמודי תאורה עמידים ביותר לנזקי מזג אוויר וזמן, מהם תוכלו ליהנות במשך שנים רבות.

לסיכום, כאשר מזמינים עבודת חשמל חשובה כמו התקנת עמודי תאורה, מומלץ לפנות למומחים בתחום קבלני החשמל. רוני וגיא עבודות חשמל הם קבלני חשמל מורשים בעלי ניסיון של מעל לשני עשורים, בעלי ותק של אינספור התקנות עמודי תאורה בכל סוגי המיקומים, מהמגזר הפרטי, דרך מגרשי ספורט, כגון מגרשי טניס, מגרשי כדורסל, כדורגל ועוד ועד להתקנות רחוב וכביש ברמה הגבוהה ביותר. רוני וגיא קבלני חשמל מבטיחים לכם עבודה ברמה הגבוהה ביותר, עבודה מהירה, מקצועית ואיכותית, על פי התקנים הישראליים והוראות החוק, על פי תקנים בינלאומיים מחמירים ביותר, עבודה אשר תעניק לכם שנים רבות של שקט והנאה.