ניהול חנות באמזון, איך עושים את זה נכון?

ניהול חנות באמזון, דורש מיומנות, בדרך כלל תהילים של ניסוי וטעיה, אתם בסה"כ נכנסים לחנות וירטואלית הכי חזקה בעולם, אז מין הסתם היא הפלטפורמה הכי חזקה בעולם כי אתם לא היחידים, המינוס הזה הוא גם פלוס, כי כמות התנועה שרצה שם היא בלתי נתפשת.

מיליוני אנשים על פני כל הגלובוס יום יום נכנסים וגם קונים, קניה ממוצעת עומדת על כ-700 שקלים במונחים ישראלים, כשחנות האמזון ככל נגישה ואנשים עושים את זה לפני השינה או סתם באיזה רגע של שעמום, אצל מרביתם היד נורא קלה על ההדק של הלחיצה על כפתור ההכנס לסל.

 

ניהול חנות באמזון בהתחלה זה טיפה מאתגר, כי מהמם לכם, פתחתם את החנות ואם אתם לא המוצר היחיד ובעלי בלעדיות שגם לזה ניתן להגיע ולא בהכרח בשנים, אפשר גם בשבועות, בלעדיות זה תחום טיפה מורכב יותר ואפשרי, שלא מותיר לחברות אחרות להיכנס עם מוצר מתחרה. אז ניתן להגיע גם לזה. 

יחד עם זאת, לפני שאתם מטפסים גבוה קצת מידיי, אבל לא יותר מידיי, מאחר ומי שלא חולם בעצם גם לא מגשים מעצם הרצון אתם מבצעים פעולות שבהן הדרך מלמדת אתכם איך להגיע לנקודה החלומית. אז לפני זה בעצם רצוי שאנשים ירכשו, כמות מסוימת של אנשים, ככל שיותר אנשים ירכשו ככה תעלו מהר יותר במדרגות החנות באמזון.

אז מה עושים בתור התחלה?

מפרסמים בכל ערוץ אפשרי שאתם מוכרים באמזון, ומבקשים מאנשים שירכשו מכם מוצר כדי לעזור לכם. אגב זה גם טיפ קטן במכירות כלליות, אנשים אוהבים בדרך כלל לעזור ולהרגיש יעילים, וזה סתם משום מקום יגביר את קצב המכירות שלכם פלאים, פשוט לפמפם בכל ערוצי המדיות האפשריות את המוצר שלכם ולבקש שיקנו! ויקנו, גם בגלל שבלי להבחין יצרתם חשיפה, אפשר לעשות מהלכים חמודים גם של הבטחה למוצר במתנה למי שיפיץ את הקישור בלינק כמובן עניינים של עלות מול תועלת ורצוי במיוחד שזה יהיה שייך לז'אנר מוצרים שהם פחות יקרים בעיקרון ככל שהעלות של המוצר נמוכה יותר? ככה תוכלו להפיץ את זה יותר ואפילו להעניק במתנה כמות יפה שתזניק אתכם למעלה במהרה.

 

יאללה צאו לדרך,

 

בהצלחה.