עיצוב אקלקטי – לא מה שדמיינתם

קחו נשימה עמוקה, כי אתם תזדקקו לזה, עיצוב אקלקטי, שמעתם על זה כבר? לא ברור אם ניתן לקרוא לזה הצעקה האחרונה או שיא האופנה, אפשר להסתכל על זה בפשטות כתעוזה שטומנת בחובה כל הגשמת חלום אפשרי.

רוב האנשים לא ילכו עם חולצה ירוקה ומכנס ורוד. זה סתם לא שייך, יחד עם זאת, המנעד של הבחירה של שחור ולבן עשויה להיות מרהיבה זה ניגודים לכאורה.

אי אפשר לשים פסנתר כנף בחלל חדר קטן, יחד עם זאת, הרעיון של עיצוב אקלקטי אומר שעם קצת דמיון, נברשת יוקרתית וגדולה, או עציץ נכון עשויים לתת נופח מרשים במיוחד, לחלל חדר קטנטן.

עיצוב אקלקטי הוא בעצם עיצוב שמכיל ניגודים שברעיון לא ניכר שיסתדרו, יחד עם זאת עם ידע מה יוביל להרחבת חלל החדר, ומה הולך עם מה, ניתן לעשות שילובים מעניינים ומרתקים, לא פחות מעוצרי נשימה שלא ימאסו, ויתנו תחושה חלומית לדיירי הבית והאורחים שלה. 

העיצוב האקלקטי, בה לידי ביטוי במנעד כל כך רחב של תחומים, כל דבר שקיים ועולה על רוחכם, וינטג' מול שיא הצעקה האחרונה, גוונים עזים מול קווים של גוונים רכים, חללים קטנים עם עיצובים גדולים, גבהים כאלה ואחרים. כל מה שקיים, שעולה לכם בדמיון בשילובים עם דברים ניגודיים.

לעיתים זה עשוי להדגיש את באופן חיובי כמובן את מה שפינטזתם עליו, לעיתים למתן אותו. 

לדוגמא, זה נורא יפה עיצוב פנים מיוחד של וינטג'. יחד עם זאת, עיצובים מסויימים עשויים להיות טיפה מוגזמים מידיי, ולא כל כך היינו רוצים להרגיש שהבית שלנו הוא משנות ה50, אז זה יכול להיות רעיון מרהיב ביופיו סלון בד פרחוני, מתוק תמים ומקסים לצד שולחן בר עם כסאות מסתובבים יפים, שהם בעיצוב קלאסי יותר, זה עדיין מנימליסטי יחד עם זאת נתן נופך כבר יותר אצילי לחלל הבית. 

בעיצוב אקלקטי בעצם ניתן לעשות הכל, אפשר להיות מתונים יותר ואפשר להיות נועזים יותר. והתוצאה פשוט אישית יותר. 

על מנת שנוכל לתת לכם את הטוב ביותר נשמח לתאם פגישה, אל תהססו ונשמח לענות לכם על כל שאלה

 

מיקי כתר, ומירב ברמן