6 חודשים בלבד לבית חדש – בניה מתקדמת הגיעה לישראל

הקדמה לא עוצרת בעולם הבניה, ונחשו מה, בניה מתקדמת הגיעה גם לארץ! ובכן, אתם בטח שואלים את עצמכם, מהי בכלל בניה מתקדמת? תנו למומחים לענות. בניה מתקדמת היא טכניקת בניה אשר משתמשת בחומרים מתקדמים יותר מחומרי הבניה הקלאסיים. כיום ניתן לראות שבונים בניינים רבים עדיין לפי השיטה של שלד בטון, בדיוק כפי שהיה משנותיה המוקדמות של המדינה, כן גם כמו לפני חמישים או שישים שנה. ובכן נכון שהחומרים כיום חזקים מפעם ומתקדמים יותר, אך כיום ישנם חומרים חכמים של אותה בניה. ניתן לראות זאת למשל שבתים מבניה ישנה, הקירות שלהם רותחים בקיץ וקפואים בחורף וזאת מפני שקולטים את טמפרטורת הסביבה. בניה זו משתמשת בקירות עשויים משכבות מבודדות ואיכותיות, עם חומרי בידוד ואקוסטיקה מתקדמת.

בניה מתקדמת הגיעה לארץ, פה החלו לאמץ שימוש בשלד פלדה במקום בלוק מיושן של בניה קלאסית ישנה, ושלד הפלדה בעצם נושא עליו את אותם קירות מבודדים. בניה זו עוזרת לחסוך באנרגיה רבה בבית של מיזוג וחימום, החיסכון יכול להגיע עד לרמה של כ-30% בחשבון החשמל השנתי. בשל החיסכון באנרגיה, הבניה הזו היא גם בניה ירוקה. חוץ מזה, בניה מתקדמת עם חברה מתקדמת בעלת ניסיון חוסכת לכם כאב ראש עצום, שכן ישראלים ומשפחותיהם אשר עברו חוויית בניה בשיטה המסורתית יודעים כמה זו חוויה לא נעימה, שכן בדרך כלל זה כאב ראש גדול, קדיחות, רעש אבק ובלגן גדול שנמשך לעתים אף יותר משנה וחצי, ותוך כדי עבודה נדרש מבונה הפרויקט ליצור קשר עם קבלנים שונים ועם כוח עבודה שונה וזה עלול ליצור בלבול ובסופו של דבר משפחות רבות נאלצו לשלם יותר מהתקציב המקורי.

הבניה המתקדמת באה בעצם לשנות את כללי המשחק תוך קיצור זמן הבנייה עד לחצי ואף יותר, שימוש בחומרים איכותיים וליווי מקצוע של מנהלי הפרויקט עד לסיומו של הפרויקט והבאת המפתחות ללקוחות. הכל במהירות ויעילות ובשימוש חומרים איכותיים. הבניה המתקדמת היא בניה עם שלד פלדה ורצפת בטון, וכן ממ"ד מבטון, אך קירות המבנה עשויות משכבות מבודדות רבות המגיעות לעובי של 22 סנטימטר אשר לו בידוד טמפרטורה מעולה. את הקיר מטייחים ומחפים כמו קיר רגיל לכל דבר, וכך יוצא למבנה קיר שנראה רגיל אך נושא איתו תכונות נהדרות.

אם אתם מחפשים חברה שתיקח אתכם יד בית ותבנה לכם בית בבנייה מתקדמת ויעילה, בית כזה יפה שתמיד חלמתם עליו, חברת רייכבך היא חברת בניה מהמובילות בישראל, ותדאג לבנות לכם בית בבניה מתקדמת תוך חצי שנה בלבד! אז היכנסו כעת לאתר וצרו עמנו קשר, נשמח לקבוע איתכם פגישת ייעוץ. https://www.reichbach.co.il/